Instagram'da Nasıl Organik Beğeni Kasılır

  • Instagram'da Nasıl Organik Beğeni Kasılır
Instagram'da Nasıl Organik Beğeni Kasılır

Instagram'da Nasıl Organik Beğeni Kasılır

Günümüzde pek çok kişi, Instagram aracılığıyla popülerlik yakalamış veya miktarlarda gelir elde etmeye başlamıştır. Bunu gören pek çok Instagram kullanıcısı, onlar gibi kazanç elde etmek veya tanınır olmak istemektedir. Instagram’da yükselmek istiyorsanız bu konuda en önemli konulardan birisi Instagram organik beğeni oranının yüksek olmasıdır.

Instagram Organik Beğeni Nedir?

Instagram organik beğeni, gerçek beğeni olarak da bilinmektedir. Bir hesabın yaptığı paylaşımlara gelen gerçek beğenileri ifade etmektedir.

Instagram Organik Beğeni Nasıl Kasılır?

Instagram’da nasıl organik beğeni kasılır sorusunun cevabı her ne kadar kolay gibi görülse de, aslında oldukça zaman gerektiren, vakit alan bir yöntemdir. Instagram’da beğeni kasmak için bu maddelere özen gösterilmelidir.

  • Hitap edeceğiniz kitlenizi seçtikten sonra paylaşımlarınızı bu kitleye göre yapın. Örneğin bir makyaj hesabıysanız makyaj üzerine paylaşım yapın. Konu dışı paylaşımlarınızın beğenilmeme riski olacağını unutmayın.

  • Paylaşımlarınızı özgün ve kaliteli yapın. Instagram’da pek çok hesap olduğu için, bu hesaplarla aynı paylaşımlar yaparsanız kullanıcıların sizi terk etmesine neden olacaktır.

  • Kullanıcıların sayfanıza ilgisini her zaman yüksek tutun. Bunun için zaman zaman çekiliş, yarışma gibi etkinlikler yapın.

  • Düzensiz yapılan paylaşımlar, kullanıcılar tarafından güzel karşılanmayacağını unutmayın.

Tüm bu maddelere özen gösterilse dahi, Instagram beğeni toplayabilmek için uzun bir süre gerekmektedir. Bu yöntemde beğeniler yavaş yavaş elde edilmesine rağmen, en küçük kötü bir durumda beğeniler hızlı bir kayba uğradığı için büyük bir zorluk ve sorun da yer almaktadır. Ayrıca kullanıcıların beğenisi yüksek olmayan bir hesabı takip etme olasılığı da düşük olmaktadır.

Bu nedenle ister popüler olmak, ister bir gelir elde etmek isteyen kişiler organik beğeni satın alarak kısa sürede beğeni alarak, isteklerine daha kısa sürede ulaşmaktadır. Gelişigüzel alımlar hesap adına farklı sorunlara yol açtığı için bu alımların dikkatli yapılması da gerekmektedir. Sektöründe daha önce çok sayıda başarılı sosyal medya çalışması yürütmüş olan canmedya ile iletişime geçerseniz, güvenilir ve tamamen organik beğeniler alarak, kısa sürede popüler olabilir, daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Organik Takipçi Kasılır
Önceki Instagram’da Nasıl Organik Takipçi Kasılır
Instagram’da Nasıl Organi...

İlgili Paketlerimiz

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.