Instagram Takipçi Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

  • Instagram Takipçi Alırsam Hesabım Kapanır Mı?
Instagram Takipçi Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Instagram Takipçi Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Instagram, günümüzde bazı kullanıcılar tarafından şirketlerden reklam alarak gelir elde etmek, ürün ya da hizmet satın almak veya popüler olmak gibi amaçlarla kullanılmaktadır.

Her gün çok sayıda Instagram kullanıcısı, platformdan bu konularda yararlanmak istemekte, bunun için konu hakkında araştırma yapmaktadır. Burada en çok merak edilen konu ise Instagram takipçi alırsam hesabım kapanır mı? Sorusudur.

Öncelikle bu sorunun cevabı hem evet, hem hayır olmaktadır. Eğer Instagram gerçek takipçi satın alırsanız, hesabınızın kapatılması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Çünkü bu hesaplar, gerçek kullanıcılardır.

Instagram takipçi alırsam hesabım kapatılır mı?

Yukarıda gerçek takipçiler alınırsa hesabınızın kapatılmayacağından bahsetmiştik. Ancak eğer bot hesap alırsanız, bunun pek çok tehlikesi vardır ve hiçbir olumlu getirisi de bulunmamaktadır. Instagram, bot hesapları yasakladığı için hesabınızda kullandığınız bot hesapları gördüğü anda bunları silecek, bununla da kalmayarak yasak bir hesap türünü kullandığınız için size de ceza vererek, hesabınızı kapatacaktır.

Ayrıca almış olduğunuz bot hesaplar hesabınızda etkileşime sebep olmayacağı için, hiçbir getirisi olmayacaktır. Zira reklam almak istiyorsanız ya da ürün satıyorsanız, kullanıcılar beğenilere de dikkat etmektedir. Bu, hesabın ne kadar aktif olduğunu göstermektedir. Hiçbir şirket, aktif olmayan bir Instagram hesabına yatırım yapmayacağı gibi, hiçbir kullanıcı da ürünleri beğenilmeyen bir şirketi tercih etmez.

Instagram Gerçek Takipçi Al

Instagram gerçek takipçi, kullanıcıların gerçek ve aktif olmasından hareketle hesaplarınızda etkileşime de neden olarak, size aktif bir hesap görünümü vermektedir. Böylece sayfanızı inceleyen şirket ve kullanıcılar, hesabınızın aktif olduğunu görerek sizinle çalışmak isteyecektir. Bu şekilde Instagram üzerinden gelir elde etme imkânını yakalayacak ve zaman geçtikçe kazandığınız gelir miktarı da artacaktır.

Instagram takipçi satın almak istiyorsanız, bulunduğu sektörde çok sayıda olumlu ve başarılı sosyal medya çalışmasına imza atmış olan canmedya ile irtibat kurarak, güvenilir ve aktif takipçi satın alabilirsiniz. Firmamızla telefon numaramız ya da e-mail adresimiz üzerinden 7/24 istediğiniz zaman iletişim kurarak hızlı bir şekilde istediğiniz soruları yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz.

Şifresiz Instagram Takipçi Satın Al
Önceki Şifresiz Instagram Takipçi Satın Al
Şifresiz Instagram Takipç...

İlgili Paketlerimiz

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.