Google Harita Yorumu Yaptır

  • Google Harita Yorumu Yaptır
Google Harita Yorumu Yaptır

Google Harita Yorumu Yaptır

Google gibi büyük bir arama motoru size geniş bir harita sunuyor. Google harita yorumu yaptır hizmeti sayesinde sizler de internet dünyasının geniş imkânlarından faydalanıyorsunuz.

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte hem işletmelere hem de bireylere büyük kolaylıklar sağlandı. İnternetin olmadığı zamanlarda firmalar geniş kitlelere ulaşabilmek için reklam bütçelerini de oldukça yüksek miktarlarda tutuyordu. Ancak günümüzde öyle bir durum söz konusu değil. Google gibi büyük bir arama motoru size geniş bir harita sunuyor. Google harita yorumu yaptır hizmeti sayesinde sizler de internet dünyasının geniş imkânlarından faydalanıyorsunuz. Müşterilerinizin Google'da haritalar kısmında sizin hakkınızda iyi yorumlar yapmasının size ne gibi katkıları olur? Haritalarda üste çıkabilmek size ne yarar sağlar? Bu soruların cevabı oldukça basit. İşletmenizi ne kadar üstte tutarsanız o kadar hızlı bir şekilde işlem hacminizi genişletebilirsiniz.

Google My Business Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

İşletmemize daha hızlı ve etkin bir şekilde ilerletebilmek için hesabınızı onaylatmanız gerekiyor. Onaylatma işleminin ardından arama motorunda daha üst sıralara çıkabilmek için my business paneline giriş yapın. Panele giriş yaptıktan sonra işletmenizle alakalı anahtar kelimeleri abartısız bir şekilde girin. Abartısız bir şekilde girin diyoruz çünkü; Google anahtar kelimeye izin vermiyor. Yapacağınız bir diğer işlem ise Google My Business sayfasındaki kategoriler kısmını yaptığınız işe yönelik düzenlemektir. Burada çalıştığınız işle ve faaliyet gösterdiğiniz alandan çok bağımsız işler yazmayın. Yani bir oto çekici firması iseniz tutup da bir elektronikçi kategorisini seçmeyin.

Müşterilerinizi kendinize daha çok çekebilmek ve onlara güven sağlayabilmek için Google Maps Optimizasyonunu çok iyi bir ve dengeli bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Örneğin; işletmenizin faaliyet gösterdiği saatleri 24 saat açık yapmayın. Eğer online olarak hizmet vermiyorsanız kapalı olduğunuz saatlerde Google Haritalar'da açık gösteriyorsanız müşterileriniz size güven sağlamaz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken kısım ise hizmet verdiğiniz bölgeler. Örneğin; Ankara'da ve çevre illerde çalışıyorsanız tutup Ağrı'da da hizmet veriyoruz gibi bir ifade kullanmayın.

Google haritalar optimizasyonu aslında çok karışık gibi görünse de işletmeniz hakkında ve yaptığınız işle ilgili doğru bilgiler verdiğiniz takdirde size üst sıralara taşıyabilmektedir. Google harita yorumu yaptır hizmetlerinden de faydalanarak işinizi ve işletmenizi internet dünyasında daha görünür hale getirebilirsiniz.

Google Yorum Satın Al
Önceki Google Yorum Satın Al
Google Yorum Satın Al

İlgili Paketlerimiz

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.