Yüksek Müşteri Memnuniyeti

  • Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Canmedya ekibi olarak el üstünde tuttuğumuz en önemli ve yegane politikalarımızdan biri de “Koşulsuz Memnuniyet“. Bu politikamız çerçevesinde, amacımız; satış öncesi ve satış sonrasında her daim müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılmaktır. Bu bağlamda, deneyimli ve saygılı destek personelimiz ve benzersiz hizmetlerimiz ile sizlere sektördeki en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz. Eğer deneyiminizden memnun kaldıysanız veya kalmadıysanız, bunu bizlere İletişim Sayfası üzerinden lütfen bildirin. Bizler de bu ölçüde tarafımızdaki geliştirmeleri ivedi şekilde sağlayalım.

  • Her Daim “Koşulsuz Memnuniyet” Garantisi!
  • 3 Yıllık Deneyim ve Sektörel Tecrübe!

 

Canmedya ekibi olarak, 7 gün 24 saat müşteri desteği sunmaktayız. İnstagram’da takipçi satın almayı düşünürken, satın alım yapacağınızın firmanın müşteri desteği avantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu bağlamda, Canmedya ekibi olarak iş saatleri içerisinde Telefon, WhatsApp ve E-Mail desteğiyle sizlere kesintisiz destek vermeyi amaçlamaktayız. İş saatleri dışında ve tüm tatillerde, sadece E-Mail destek servisimiz, 7/24 hizmetinizde olacaktır. Canmedya’dan herhangi bir sipariş vermemiş olsanız bile, [email protected] adresinden bizle iletişime geçebilirsiniz ve soru veya sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Canmedya olarak, her daim birinci önceliğimiz değerli müşterilerimizdir. Bu nedenle, “Koşulsuz Memnuniyet” sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizlerden her daim sorunsuz ve hızlı destek alacağınıza emin olabilirsiniz.

3D Secure Ödeme Altyapısı
Önceki 3D Secure Ödeme Altyapısı
3D Secure Ödeme Altyapısı