3D Secure Ödeme Altyapısı

  • 3D Secure Ödeme Altyapısı

3D Secure Ödeme Altyapısı

Canmedya olarak, sizlere en çeşitli ödeme yollarını sunmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda, Canmedya.net üzerinden İnstagram takipçi satın alma işlemi gerçekleştirirken aşağıda belirtilen ödeme yollarını kullanabilirsiniz;

  • Kredi Kartı – (İsteğe bağlı Kredi Kartına Taksit imkanı sağlanmaktadır.)
  • EFT / Havale

Kredi Kartı ödemeleriniz, Türkiye’nin en büyük ödeme altyapı sağlayıcılarından PayTR firması aracılığıyla alınmaktadır. Ödemeleriniz 7/24 otomatik tespit edilir ve işlemleriniz otomatik olarak başlatılır. Tarafımıza fazla gelen sorulardan biri de; Mobil Ödeme olup olmadığı. Maalesef, Canmedya olarak şu an için Mobil Ödeme ile ödeme alamıyoruz. Bu mümkün olursa, üstte yer alan ödeme methodlarına eklenecektir.

  • İnstagram takipçi satın alma konusunda Türkiye’nin 1 Numaralı Tercihi: Canmedya!

Canmedya ekibi olarak gizliliğinize son derece önem vermekteyiz. Bu bağlamda, Canmedya.net üzerinden yapacağınız tüm işlemler asla ama asla 3.kişilerle paylaşılamaz. Ödemeleriniz 256-Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Kredi kartları ödemeleriniz için Türkiye’nin önde gelen ödeme aracı kurumu olan PayTR firması ile çalışmaktayız. Güvenlik konusunda kesinlikle Canmedya’ya güvenebilirsiniz.

Güvenli Hizmette Doğru Adres
Önceki Güvenli Hizmette Doğru Adres
Güvenli Hizmette Doğru Ad...